Kampania informacyjna Powiatu Otwockiego

Data: 15.04.2020 r., godz. 16.00    1722
W ostatnich dniach na głównych ulicach powiatu otwockiego rozwieszono plakaty i banery promujące akcję #zostańwdomu.
Najskuteczniejszym sposobem w walce z wirusem, który w ostatnich tygodniach ograniczył nasze życie na wyjątkową skalę, jest pozostanie domach. Powiat Otwocki od samego początku włączył się w ogólnopolską akcję #zostańwdomu, której celem jest propagowanie bezpieczeństwa i odpowiedzialności wśród mieszkańców, zwłaszcza w kontaktach z najbliższymi.

W zeszłym tygodniu Powiat ogłosił Powiatowy Konkurs Plastyczny na plakat promujący akcję #zostańwdomu. Uczniów z naszego powiatu zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

W ostatnich dniach na ulicach powiatu otwockiego pojawiły się także powiatowe banery i plakaty promujące bezpieczne zachowanie podczas panującej epidemii koronawirusa. Akcja plakatowa i banerowa skierowana jest zwłaszcza do seniorów, którzy nie korzystają z przekazów internetowych i komunikacja w przestrzeni miejskiej jest często jedynym środkiem przekazu skierowanego do nich.