III Bieg Charytatywny „Zabiegani dla Promyczka”

Data: 15.11.2022 r., godz. 14.00    1107
Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek oraz Powiat Otwocki zapraszają na "III Bieg Charytatywny „Zabiegani dla Promyczka” im. Rafała Umińskiego w Otwocku. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 20 listopada.
Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek oraz Powiat Otwocki zapraszają na "III Bieg Charytatywny „Zabiegani dla Promyczka” im. Rafała Umińskiego w Otwocku, który odbędzie się w niedzielę, 20 lsitopada o godz. 11.00. Start i meta znajdować się będą przy ul. Hrabiego w Otwocku.  Zaplanowano zawody biegowe przełajowe na 6 oraz 12 km, skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Trasa biegnie przez lasy otwockie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, wzdłuż ul. Hrabiego i dalej przez ścieżki leśne.

Wpisowe – cegiełka 40 PLN. W pakiecie startowym znajduje się okolicznościowy komin sublimmacyjny, medal, certyfikat uczestnictwa, gadżety partnerów. Cały dochód z wpłat zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji tj. prowadzenie Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek w Otwocku.

Wydarzenie organizowane jest z okazji 12-lecia działalności Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek.

Program zawodów:

•  godz. 9:00 – 10:45 odbiór numerów biegu OPEN 6 km i 12 km, Nordic Walking, bieg dziecięcy;

• godz. 11:00 – 12.45 start dystans open 6 km i 12 km;

• godz. 11:05 – start bieg dziecięcy;

• godz. 11:10 – start Nordic Walking 6km;

• godz. 13.00 – dekoracje zwycięzców.

Więcej informacji na plakacie.