Konferencja "Uczymy się żyć bezpiecznie - Dzisiejsze zagrożenia"

Data: 16.11.2022 r., godz. 10.30    1003
Fundacja Europa 112 zaprasza do udziału w konferencji projektu "Edukacja Dla Bezpieczeństwa - IV etap", która odbędzie się we wtorek 22 listopada w Tatrze Miejskim w Otwocku.

Fundacja Europa 112 realizuje od 21 czerwca do 15 grudnia 2022 roku zadanie publiczne Województwa Mazowieckiego w obszarze „Porządek i bezpieczeństwo publiczne” pod tytułem: „EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – IV ETAP” Projekt pn. "Uczmy się bezpieczeństwa". Zadanie polega na przybliżeniu mieszkańcom Powiatu Otwockiego zasad obowiązujących w zakresie bezpieczeństwa w miejscach publicznych, w szczególności zasad postępowania w sytuacji zagrożenia w miejscu publicznym z uwzględnieniem szkoleń: pierwszej pomocy przedmedycznej, antyterrorystycznych oraz edukacji ruchu drogowego.

We wtorek, 22 listopada br. w godzinach 10:00-14:00 w Teatrze Miejskim w Otwocku odbędzie się konferencja „Uczymy się żyć bezpiecznie - Dzisiejsze zagrożenia" z udziałem mieszkańców, władz samorządowych i mediów lokalnych. W programie przewidziano szkolenie antyterrorystyczne, szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz rozmowy z ekspertami i przedstawicielami władz. Podczas spotkania zostaną poruszone zagadnienia dot. m.in. bezpieczeństwa urzędów i pracowników w obecnej sytuacji wojny w Ukrainie, systemów ostrzegana mieszkańców, współpracy z różnymi służbami oraz o tym jak ją usprawnić.

plakat_fundacja_europa.jpg (98 KB)