Nabory na stanowiska Dyrektorów DPS-ów

Data: 21.11.2022 r., godz. 08.30    1226
Zarząd Powiatu Otwockiego ogłasza konkursy na stanowisko Dyrektorów Domów Pomocy Społecznej: w Karczewie przy ul. Anielin 1, w Otwocku przy ul. Konopnickiej 17 i ul. Zagłoby 8. Nabory trwają do 1 grudnia br.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zaklejonej kopercie z podanym imieniem i nazwiskiem oraz z adresem zwrotnym w siedzibie Starostwa Powiatowego w Otwocku, ul. Górna 13, 05-400 Otwock, w przypadku posiadania uprawnień do podpisu elektronicznego – pocztą elektroniczną na adres: kancelaria@powiat-otwocki.pl lub przesłać pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Otwocku z dopiskiem: „Konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej  ………………..”, w terminie do dnia 1 grudnia 2022 r. do godziny 15.30.