Kabaret "HRABI" dla Promyczka!

Data: 21.12.2022 r., godz. 08.00    1053
Po raz kolejny, najlepsi polscy artyści kabaretowi, zaprezentowali mieszkańcom powiatu swój najnowszy program rozrywkowy. Wydarzenie miało charakter charytatywny - dochód z wejściówek został przekazany dla podopiecznych Fundacji Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek.

Od kilkunastu lat, w grudniu do powiatu otwockiego przybywają najlepsi polscy artyści kabaretowi, którzy prezentują swoje najnowsze programy i rozbawiają (czasem nawet do łez)  mieszkańców powiatu. Jednak główny cel, który przyświeca zarówno artystom, jak i zgromadzonej publiczności to wsparcie podopiecznych Fundacji Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek w Otwocku.

W piątkowy wieczór, 16 grudnia br. na deskach Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku wystąpił Kabaret Hrabi z programem „ARIACI” oraz z gościem specjalnym - Maciejem Miecznikowskim. Był to wieczór pełen humoru i pozytywnej energii. Podczas wydarzenia można było nabyć także ręcznie udekorowane pierniczki, które powstały w ramach IX edycji Piernikowanie Świąteczne Pomaganie akcja na rzecz Promyczka i wspomóc w ten sposób "Promyczka".

Za organizację tego charytatywnego wydarzenia odpowiadała, jak zawsze Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek we współpracy z wieloma partnerami - jednym z nich był samorząd powiatu otwockiego.