Powiatowy Konkurs Krasomówczy rozstrzygnięty!

Data: 28.12.2022 r., godz. 15.20    1109
Powiat Otwocki i Szkoła Podstawowa w Kołbieli od lat są partnerami i organizatorami Powiatowe-go Konkursu Krasomówczego. Konkurs ten doczekał się już 19. edycji, w której wzięło udział 18 oratorów z terenu naszego powiatu.

Poziom wystąpień był zachwycająco wysoki, a same przygotowane przez uczniów teksty niezwykle ciekawe. Piękne oratorskie popisy oceniało niezawodne jury: pani Katarzyna Bajer  - przewodnicząca, pani Renata Zychora, pani Katarzyna Gromadzka, pani Jolanta Widłak, pani Anna Wójtowicz.

W kategorii klas 4-6 jury wyłoniło następujących zwycięzców:
I miejsce Tamara Masny
II miejsce Eliza Osowiecka
III miejsce Krystian Maliszewski
Jury wyróżniło także występ Joachima Serafina i Tadeusza Sosnowskiego.

W kategorii klas 7-8 zaś jury wydało następujący werdykt:
I miejsce Maja Urbańska
II miejsce Zofia Żelazo
III miejsce Gabriela Sikorska
Wyróżnienia otrzymały: Emilia Pełka i Karolina Szumidło.

Po ogłoszeniu wyników przewodnicząca jury wraz z panią dyrektor Agatą Michalczyk wręczyła dyplomy oraz nagrody.
Dziękujemy bardzo Powiatowemu Młodzieżowemu Domowi Kultury w Otwocku i Powiatowi Otwockiemu za współpracę i ufundowanie nagród. Gorące podziękowania kierujemy także do Nauczycieli, którzy wzorowo przygotowali swoich uczniów do udziału w tym trudnym konkursie. Wszystkich chętnych do sprawdzenia się w krasomówstwie zapraszamy już za rok, na jubileuszową - 20. edycję konkursu.

Aneta Bartnicka

konkurs_krasomowczy.jpg (307 KB)