Zamknięcie ul. Świderskiej w Otwocku

Data: 27.08.2019 r., godz. 10.00    250
Zarząd Dróg Powiatowych w Otwocku uprzejmie informuje, że w dniu 02 września 2019 r. w związku z planowanymi robotami drogowymi zostanie zamknięta droga powiatowa - ul. Świderska na odcinku od ul. Górnej do ul. Kołłątaja w Otwocku.
Zarząd Dróg Powiatowych w Otwocku uprzejmie informuje, że w dniu 02 września 2019 r. w związku z planowanymi robotami drogowymi polegającymi na układaniu warstwy bitumicznej zostanie zamknięta droga powiatowa - ul. Świderska na odcinku od ul. Górnej do ul. Kołłątaja w Otwocku. Proponowany objazd ul. Staszica- ul. Kupiecka- ul. Andriollego- ul. Powstańców Warszawy.

Informujemy, że w najbliższym czasie planowane jest ponowne zamkniecie w/w drogi w celu ułożenia warstwy ścieralnej na przedmiotowej drodze.