Koncert Charytatywny Nauczyciele Dzieciom już w najbliższą sobotę!

Data: 29.03.2023 r., godz. 00.00    1068
To nie Prima Aprilis! W sobotę w PMDK-u odbędzie się wydarzenie o pięknej idei, łączące ludzi o dobrych sercach. Podczas wydarzenia spodziewać się można wielu atrakcji. Wisienką na torcie będzie niespodzianka przygotowana przez Radnych Powiatu Otwockiego - występ artystyczny.

To już ostatni moment, żeby nabyć cegiełkę, dzięki której będziecie mogli uczestniczyć w koncercie. W sobotę, 1 kwietnia, w PMDK-u od godziny 17 odbędzie się szlachetna  inicjatywa, dzięki której będzie można wesprzeć wychowanków Specjalnego Szkolnego Ośrodka Wychowawczego (SOSW) nr 1 w Otwocku. W tym roku odbędzie się już VIII edycja tego wydarzenia, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. To również świetna okazja do zobaczenia na żywo nauczycieli, którzy bedą tańczyć, śpiewać i grać w tym szczytnym celu. Udział w wydarzeniu zadeklarowali również Radni z naszego powiatu ! Wystąpią oni z artystycznym programem - niespodzianką, dlatego zachęcamy do nabywania ostatnich wejściówek - cegiełek. Dodatkowo podczas koncertu odbędą się liczne atrakcje dla dużych i małych, o których więcej w poniższym plakacie. Gościem specjalnym, który zapowiedział swoją obecność będzie znany wszystkim Sławomir.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak.

Poniżej plakat ze szczegółami. Liczymy na Wasze wsparcie i obecność w tym dniu. Każdy, nawet najmniejszy datek, to ogromny prezent dla młodych ludzi, którzy potrzebują pomocy.

335932781_963046238200253_7632244584450588016_n.jpg (168 KB)