VIII edycja koncertu Nauczyciele - Dzieciom za nami!

Data: 03.04.2023 r., godz. 00.00    943
Sobotnie wydarzenie na pewno przejdzie do historii! Za nami, VIII edycja, charytatywnego koncertu zorganizowanego przez SOSW nr 1 w Otwocku. Scena PMDK-u zapełniła się gwiazdami, a publiczność gromko ich dopingowała.

Najważniejszą atrakcją sobotniego wydarzenia były występy artystyczne. Na scenie oprócz inicjatorów akcji - nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1 z Otwocka - wystąpili również uczniowie, komik, zapowiadani i przyjęci owacjami Radni Powiatu Otwockiego oraz gwiazda sceny muzycznej Sławomir. Przybyli goście z pewnością wyszli z koncertu zadowoleni. Organizatorzy wydarzenia zadbali, aby emocji nie zabrakło. Była radość, łzy wzruszenia, a także ludzka dobroć. Ta ostatnia miała swój wymiar w hojności tych, którzy licytowali upominki od sponsorów. Rywalizacja była zacięta, a w tle pojawiła się również ta między naszymi lokalnymi włodarzami. Oprócz doznań artystycznych można było zaopatrzyć się w piękne rękodzieła na zbliżającą się Wielkanoc, posilić się w zorganizowanej kawiarence czy podziwiać prace wychowanków ośrodka.

Na zakończenie, Kinga Błaszczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego wraz z radnym Robertem Kosińskim podziękowali i pogratulowali organizatorom. A z pewnością było czego! Takie wydarzenie powtórzy się dopiero za rok! Ale żebyście nie musieli tak długo czekać, zapraszamy Was do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.