Druga edycja Biegu 3 Maja już niebawem!

Data: 28.04.2023 r., godz. 08.00    1093
Czy mamy tu miłośników biegania? Jeśli stawiasz na aktywny styl życia to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! W końcu - w zdrowym ciele, zdrowy duch! Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu, biegaczy amatorów i tych profesjonalnych.

Promowanie aktywnego spędzania czasu oraz uhonorowanie wartości patriotycznych związanych z obchodami święta 3 Maja to główne cele Biegu. Wydarzenie dedykowane jest nie tylko sportowcom, ale wszystkim mieszkańcom powiatu otwockiego.

W Biegu może wziąć udział każdy niezależnie od wieku - zawody odbędą się w pięciu konkurencjach o różnych dystansach:
-"Kransoludki" 100 m – bieg dla maluchów (dzieci w wieku 0-5 lat)
-Kat. I 300 m
-Kat. II 1 km
-Kat. III 2 km
-Kat. IV 5 km – kat. OPEN

Uczestnicy Pikniku będą mogli pogłębić wiedzę na temat Konstytucji 3 Maja na specjalnie przygotowanym stoisku historycznym. Na wydarzeniu nie zabraknie także atrakcji dla dzieci takich jak: malowanie twarzy, popcorn, wata cukrowa. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków budżetowych powiatu otwockiego.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym plakatem, gdzie znajdziecie szczegółowy harmonogram wydarzenia.

icsir_bieg 3 maja_2023_plakat.png (899 KB)