Festiwal Piosenki o Zdrowiu już w maju!

Data: 17.04.2023 r., godz. 00.00    1183
Już 8 maja w Teatrze Jaracza odbędzie się muzyczne wydarzenie dla najmłodszych mieszkańców naszego regionu. W tym roku przypada 30-sta edycja „Powiatowego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu”. To ostatni moment żeby zgłosić swój udział w konkursie. I przy okazji świetnie się bawić!

Konkursowi przyświeca szczytna idea zainteresowania dzieci i młodzieży tematyką zdrowia. Przy połączeniu atmosfery zabawy i edukacji dzieci i młodzież szkolna staną do rywalizacji muzycznej i wystąpią z wybranym wcześniej repertuarem. Jest to świetna okazja do zaprezentowania swoich możliwości artystycznych.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy dzieci i młodzież z placówek oświatowo-wychowawczych: przedszkoli oraz szkół podstawowych. To ostatni moment na zgłoszenie swojego zespołu. Wydarzenie organizowane jest przez Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Otwocku, przy współpracy z Powiatem Otwockim. Honorowy Patronat nad Festiwalem objął Starosta Otwocki – Krzysztof Szczegielniak.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia, harmonogramu i regulamin znajdziecie tutaj: https://www.gov.pl/web/psse-otwock/zapraszamy-do-udzialu-w-festiwalu-piosenki-o-zdrowiu

piosenka o zdrowiu poprawny.png (442 KB)