Powiatowe Targi Pracy

Data: 18.04.2023 r., godz. 00.00    817
Uwaga Pracodawco! Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku zaprasza do wzięcia udziału pracodawców podczas tegorocznych Targów Pracy. Biorąc udział w wydarzeniu będziecie mieli możliwość przedstawienia swojej działalności i pozyskania nowych pracowników. Nie zwlekajcie ze zgłoszeniami! Termin upływa 28 kwietnia.

24 maja odbędą się kolejne, organizowane w naszym powiecie Targi Pracy. Wydarzenie to stanowi świetną okazję do zaprezentowania się zarówno przyszłym pracodawcom, jak i potencjalnym pracownikom.
Targi, jak w roku ubiegłym, odbędą się w nowej Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 2 w Otwocku. Pracodawco - jeśli szukasz nowych pracowników, zgłoś się i zostań wystawcą podczas wydarzenia. Szczegóły dotyczące terminów zgłoszeń na poniższym plakacie.

Powiatowe Targi Pracy i Edukacji - Wystawcy (004).png (1.64 MB)