"Wieczór z kabaretem"

Data: 13.04.2023 r., godz. 00.00    645
Wesoło, energetycznie i bardzo pozytywnie - tak było w czwartek 13.04.2023 r. na ,,Wieczorze z kabaretem” w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury. Organizatorem wydarzenia było Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Otwocku. Powiat Otwocki reprezentował Wicestarosta Paweł Zawada, który wydarzenie objął patronatem honorowym.

Na scenie PMDK-u wystąpili: Norbi, OT.TO, teatr Dwie Sztuki, Grupa Wokalna MVG, Zespół Piskorze. Imprezę poprowadził Michał Niemiec. Głównym celem wydarzenia było zebranie funduszy na podniesienie bezpieczeństwa na terenie Ośrodka poprzez udrożnienie ciągów komunikacyjnych na zewnątrz (wykonanie chodników i podjazdów dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich) oraz doposażenie sali rehabilitacyjnej. W imieniu Organizatorów dziękujemy wszystkim zaangażowanym artystom, wolontariuszom i sponsorom, którzy sprawili, że wieczór był niezapomniany, a podopieczni ośrodka zebrali potrzebne fundusze.