Weekendowy rozkład jazdy - 22 i 23 kwietnia.

Data: 20.04.2023 r., godz. 00.00    953
Czy są wśród mieszkańców powiatu miłośnicy jednośladów i sympatycy biegania? Jeśli nie macie żadnych planów na nadchodzący weekend (22-23 kwietnia) to mamy dla Was ciekawe propozycje! Wiosna się rozkręca, więc i my nie zwalniamy!

Już w sobotę zachęcamy do wzięcia udziału w:

• otwarciu Sezonu Motocyklowego „Zryw Poland”, który startuje o godzinie 13:00, w Otwocku na ul. Suchej 8. Wydarzenie to jest dofinansowane przez Powiat Otwocki w ramach otwartych konkursów ofert. Patronat Honorowy nad imprezą objął Krzysztof Szczegielniak - Starosta Otwocki. Na wydarzeniu nie zabraknie dobrej zabawy i smacznego jedzenia. Swój występ zapowiedział Mariusz Dąbrowski (stand-upowiec). Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie parada motocyklowa ulicami Otwocka, której planowany początek przewidziany jest na godzinę 14.30.

• biegu „Dobra jest więcej”, który odbędzie się w Józefowie. Bieg został objęty Honorowym Patronatem Starosty Otwockiego. Planowane są dwa dystanse na 5 i 10 km. Oprócz tego będzie możliwość wzięcia w Noridc Walking na dystansie 5 km. Na najmłodszych czekać będą animacje i zabawy dla dzieci.

Natomiast w niedzielę (23 maja) kolejna impreza biegowa! Przed nami „Otwocka Dycha – Otwocka Piątka”. O godzinie 12:00 rozpocznie się bieg po przepięknych lasach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego   . Dystanse leśnymi ścieżkami przygotowane są zarówno dla wytrawnych biegaczy jak i początkujących. Planowany jest również bieg dla najmłodszych.

zryw otwock.jpg (287 KB)DD23_Bieg_plakat.png (772 KB)