Weekend 22 - 23 kwietnia

Data: 25.04.2023 r., godz. 00.00    833
Za nami piękny, słoneczny weekend. Mamy nadzieję, że wspólnie z Nami wzięliście udział w którymś z proponowanych wydarzeń. Jeśli nie udało Wam się wybrać na żadną z imprez zachęcamy do obejrzenia naszych fotorelacji.

W sobotnie popołudnie otworzyliśmy hucznie sezon motocyklowy z Klubem Motocyklowy Zryw MC Poland z Otwocka. Wydarzenie to zostało dofinansowane przez Powiat Otwocki w ramach otwartych konkursów ofert. Patronat Honorowy nad imprezą objął Krzysztof Szczegielniak - Starosta Otwocki. Pogoda dopisała, było bardzo dużo dobrej zabawy i smacznego jedzenia. Imprezę uświetnił występ stand-upowca Mariusza Dąbrowskiego. Punktem kulminacyjnym wydarzenia był przejazd-parada motocyklowa ulicami Otwocka. W imprezie udział wzięła Kinga Błaszczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego.

Natomiast w niedzielę (23 kwietnia) "biegaliśmy"! Przepięknymi ścieżkami lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego prowadziły trasy „Otwockiej Dychy – Otwockiej Piątki”. Dystanse przygotowane zostały zarówno dla wytrawnych biegaczy, jak i początkujących. Podczas imprezy również najmłodsi mieli możliwość pobiec na przygotowanym dla nich, krótszym dystansie. Wydarzenie to również zostało dofinansowane przez Powiat Otwocki w ramach otwartych konkurów ofert, a swoją obecnością uświetnił je Wicestarosta Paweł Zawada.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekty, a uczestnikom wydarzeń za ich obecność i energię!