Spotkania z absolwentami Powiatowych Szkół Ponadpodstawowych

Data: 28.04.2023 r., godz. 15.15    726
Czas matur zbliża się wielkimi krokami. Już po weekendzie majowym, 4 maja, absolwenci szkół ponadpodstawowych podejdą do egzaminu dojrzałości. My już teraz życzymy wszystkim uczniom powodzenia i połamania "piór".

W czwartek i piątek (27 i 28 kwietnia) odbyły się uroczyste zakończenia roku klas maturalnych szkół ponadpodstawowych 2022/2023. Nasi przedstawiciele: Krzysztof Szczegielniak - Starosta Otwocki i Kinga Błaszczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego mieli przyjemność wręczyć upominki dla wyróżnionych uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Otwocki. Uroczystości te były badzo wzruszające i podniosłe. Wśród młodzieży widać było dumę i radość, a u ich opiekunów wzruszenie. Cieszymy się, że mogliśmy być z nimi w tych ważnych dniach!

Życzymy wszystkim maturzystom sukcesów i otwartego umysłu podczas egzaminów. Trzymamy mocno kciuki za wszystkich arbiturientów i wierzymy, że egzamin dojrzałości będzie dla Was początkiem kolejnej, owocnej przygody w życiu.