Pobiegliśmy w Józefowie - II. Bieg 3 Maja.

Data: 04.05.2023 r., godz. 10.00    876
Dużo zabawy, dużo dobrej energii i pozytywnych emocji oraz słońca - a to wszystko w piękne, majowe popołudnie! Za nami II edycja Biegu 3 Maja organizowanego przez ICSiR i Miasto Józefów przy współpracy z Powiat Otwocki. Mamy nadzieję, że wydarzenie to na stałe wpisze się w majowe obchody w powiecie.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu. Na starcie stanęło aż 324 zawodników, którzy zostali podzieleni na 5 kategorii. Zmagania zapoczątkowali najmłodsi mieszkańcy powiatu. Krasnale pobiegły na dystansie 100 m. Następnie na starcie do rywalizacji stanęły starsze dzieci. Pobiegli oni kolejno na dystansie: 300 m, 1 km oraz 2 km. Wisienką na torcie był bieg w kategorii Open na 5 km. Wszyscy uczestnicy - zarówno najmłodsze dzieci jak i bardziej zaprawieni biegacze swoje trasy ukończyli z uśmiechem na ustach!
Obecni na biegu i głośno dopingujący zawodników Krzysztof Szczegielniak - Starosta Otwocki wraz z Kinga Błaszczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego mieli przyjemność wręczać medale wszystkim uczestnikom oraz puchary wygranym w każdej kategorii.

Wierzymy, że wydarzenie to na stałe wpisze się w majowe obchody w powiecie. A z roku na rok będzie zrzeszać coraz większą liczbę chętnych.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, każdy z Was niech czuje się wygrany! Gratulujemy i dziękujemy kibicom, którzy głośno dopingowali zawodników! Mamy nadzieję, że do zobaczenia za rok!