XVIII Lekkoatletyczne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego

Data: 10.05.2023 r., godz. 15.00    965
W tym roku odbyła się osiemnasta edycja Lekkoatletycznych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Sprawni - Razem. W środowe południe na stadionie miejskim OKS Otwock spotkało się 12 drużyn ze szkół i ośrodków wychowawczych z województwa by stanąć do rywalizacji sportowej.

Wydarzenie otworzył i honorowym patronatem objął, jak co roku, Krzysztof Szczegielniak - Starosta Otwocki. Zgromadzonych zawodników przywitała również Eliza Trzcińska-Przybysz - Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. Marii Konopnickiej w Otwocku. Starosta wraz z Dyrektor Ośrodka dodali otuchy uczestnikom, życząc im powodzenia w zawodach.

W Mistrzostwach udział wzięło 12 szkół i ośrodków z województwa Mazowieckiego, w tym ok. 140 uczestników. Liczba ta z roku na rok sukcesywnie rośnie co bardzo nas cieszy! Zgodnie z tradycją Starosta Otwocki ufundował dwa puchary dla najlepszej zawodniczki i zawodnika z naszego powiatu, a Powiat Otwocki podarował drobne upominki dla wszystkich dzieci.