Olimpiada Wiedzy na 6

Data: 12.05.2023 r., godz. 12.30    1053
Język polski, język angielski oraz matematyka - to właśnie z tych przedmiotów uczniowie szkół podstawowych z powiatu sprawdzali swoją wiedzę. W słoneczne, piątkowe przedpołudnie w Szkole Podstawowej nr 6 w Otwocku odbyła się gala wręczenia nagród laureatom zmagań.

Pierwszy etap "Olimpiady Wiedzy na 6" odbył się na szczeblu szkolnym, a ich zwycięzcy stanęli do rywalizacji powiatowej. W konkursie udział wzięli uczniowie klas VII i VIII.

Wręczenie nagród odbyło się, w piątek 12 maja, w Szkole Podstawowej nr 6 w Otwocku, która była organizatorem konkursu. Zebranych Gości przywitała Dyrektor Szkoły - Agnieszka Korniluk. W wydarzeniu udział wziął Starosta Otwocki - Krzysztof Szczegielniak, który jak co roku, Olimpiadę objął honorowym patronatem. Obecni na wręczeniu również byli przedstawiciele Miasta Otwock - Paweł Walo i Stanisław Stanaszek.

Oprócz uroczystego ogłoszenia wyników uczniowie szkoły przygotowali dla zebranych program artystyczny dotyczący każdej tematyki konkursowej. Jesteśmy pod wrażeniem zdolności zarówno aktorskich jak i wokalnych oraz muzycznych uczniów. Jednocześnie gratulujemy laureatom Olimpiady! Wierzymy, że wiedza którą zdobyliście i zdobędzięcie na kolejnych etapach nauki zaprocentuje w przyszłości.

Poniżej lista laureatów:

• w kategorii POLONISTA NA 6