Dzień Dziecka w Gminie Sobienie-Jeziory

Data: 06.06.2023 r., godz. 15.00    898
Pierwszy weekend czerwca upłynął pod kątem zabawy i śmiechu. To wszystko za sprawą hucznych obchodów Dnia Dziecka, które odbywały się we wszystkich gminach Powiatu Otwockiego. Cieszymy się, że gminne samorządy z takim zaangażowaniem podchodzą do organizacji tego radosnego święta!

Na zaproszenie wójta gminy Sobienie-Jeziory Kamila Choima na gminnym boisku pojawił się Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak wraz z Członkiem Zarządu Powiatu Otwockiego Kingą Błaszczyk. Gratulujemy gminie za zorganizowanie tak magicznego wydarzenia, które na pewno zapisze się w pamięci najmłodszych jej mieszkańców na długo!

Program obchodów był bardzo bogaty, począwszy od występów szkół podstawowych po zmagania piłkarskie gdzie przeprowadzony został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta. Na najmłodszych czekały również:  animacje, tańce, konkursy dla całych rodzin, quizy muzyczne. Główną atrakacją był pokaz iluzjonisty i pokaz freestyle football. Dzień zakończył festiwal kolorów - mali i duzi świetnie się przy tym bawili.

Dodatkową atrakcją zorganizowaną przez rodziców uczniów szkoły podstawowej im. Jana Pawła II była loteria fantowa, której nagrodą główną był rower górski zasponsorowany przez Mazovia Bank Spółdzielczy w Sobieniach-Jeziorach.

Dziękujemy za zaproszenie, gratulujemy świetnej organizacji przedsięwzięcia i raz jeszcze składamy najmłodszym najlepsze życzenia - bądźcie uśmiechnięci, nie bójcie się nowych wyzwań i spełniajcie swoje marzenia!