Dzień Dziecka w Klubie Sportowym Sokudo

Data: 07.06.2023 r., godz. 18.00    733
Każda okazja do świętowania jest dobra! A uśmiech i radość najmłodszych jest bezcenna. Dlatego cieszymy się, że łącząc ducha sportowej rywalizacji aktywizuje się najmłodszych mieszkańców Powiatu Otwockiego przekazując im dobre, sportowe wzorce.

W dniach 5-7 czerwca 2023 r. uczestnicy Klubu Sportowego Sokudo - lekkoatleci, koszykarze i karatecy świętowali Dzień Dziecka. Tegoroczne obchody były wyjątkowe dla Sokudziaków, ponieważ wydarzenie Honorowym Patronatem objął Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak. Sportową rywalizację rozpoczęto w poniedziałek na bieżni , gdzie lekkoatleci rywalizowali na dystansie 50 m. Wtorkowe popołudnie należało do karatekó, którzy walczyli na dwóch matach w konkurencjach: kata, kumite, fantom i kihon. Obecna na turnieju Kinga Błaszczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego pogratulowała zwycięzcom oraz wręczyła okazjonalne medale i dyplomy najlepszym zawodnikom. Wydarzenie swoim pokazem uświetniła również grupa Freestals Otwock. W ostatni dzień, zdrowej sportowej rywalizacji sekcja koszykówki rozegrała swój pierwszy wewnętrzny turniej przy gwizdku sędziego z Warszawskiego Okręgowego Związku Koszykówki Województwa Mazowieckiego - Bartosza Sienkiewicza.

Tegoroczna edycja Dnia Dziecka w KS Sokudo została dofinansowana przez Starostwo Powiatowe w Otwocku. Dzięki temu każdy z 200-stu uczestników otrzymał uśmiechnięty medal i pamiątkowy dyplom.