Koncert laureatów konkursu "Fortepian Paderewskiego"

Data: 14.06.2023 r., godz. 09.00    1031
W sobotę, 17 czerwca, zapraszamy wszystkich miłośników muzyki I. J. Paderewskiego do urokliwych wnętrz Muzeum Wielkiego w Otwocku Wielkim. To właśnie tam spotkają się laureaci konkursu, którzy wezmą udział w przesłuchaniach finałowych! Szykuje się prawdziwa uczta dla duszy!

Razem z Prywatną Szkołą Muzyczna nr 1 z Otwocka miło nam zaprosić na finał Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego dla dzieci i młodzieży, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 17 czerwca we wnętrzach Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim. Zakwalifikowani do finału konkursu laureaci staną do przesłuchań finałowych w następujących kategoriach: A. Fortepian moja pasja, B. Fortepian moje hobby. Spośród nich zostaną wyłonieni zwycięzcy!

O godzinie 17:00 Pałac zostanie otwarty dla wszystkich zwiedzających i Gości, po czym odbędzie się projekcja filmu”Paderewski człowiek czynu sukcesu i sławy” w reżyserii Wiesława Dąbrowskiego. Po projekcji filmu odbędzie się spotkanie autorskie z reżyserem.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie koncert laureatów i wręczenie nagród.

Wstęp na wydarzenie jest wolny - serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatora. Wydarzenie to objęte zostało Honorowym Patronatem przez Starostę Otwockiego - Krzysztofa Szczegielniaka. Projekt dofinansowany został ze środków Powiatu Otwockiego.