Mistrzostwa Powiatu Otwockiego 2022/2023 w piłce ręcznej!

Data: 20.04.2023 r., godz. 17.00    477
W kwietniu rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt ze Szkół Podstawowych oraz Ponadpodstawowych.

We wszystkich zawodach wzięło udział wiele szkół podstawowych i ponadpodstawowych, które rywalizowały o tytuł najlepszej drużyny w powiecie. Niezależnie od płci, chłopcy i dziewczęta mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności i determinację na boisku. Atmosfera na meczach była niesamowita, pełna radości, sportowej rywalizacji i fair play. Niezależnie od wyników, każda drużyna zasługuje na ogromne uznanie za wysiłek i poświęcenie, jakie włożyła w przygotowania do mistrzostw. Wszyscy uczestnicy wykazali się profesjonalizmem i sportowym duchem.

Dziękujemy wszystkim trenerom, nauczycielom i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tych mistrzostw. To dzięki wam młodzi piłkarze i piłkarki mają możliwość rozwijać swoje talenty i kształtować się jako zawodnicy.