50-lecie Parafii Niepokalanego Serca Maryi w Śródborowie

Data: 19.06.2023 r., godz. 08.30    1342
50-lecie istnienia Parafii Niepokalanego Serca Maryi w Śródborowie to piękny jubileusz. Dlatego cieszymy się, że na zaproszenie Proboszcza ks. Gołembiewskiego, mogliśmy wziąć wziąć udział w uroczystościach dziękczynnych i Mszy Św. z okazji półwiecza tejże wspólnoty.

W sobotnie popołudnie, z okazji tegoż jubileuszu Starosta Otwocki - Krzysztof Szczegielniak wziął udział we Mszy Świętej pod przewodnictwem Ks. Bp. Romualda Kamińskiego - Ordynariusza Diecezji Warszawsko-praskiej. Po Mszy cała wspólnota udało się na dalsze świętowanie, podczas którego na placu kościelnym nie zabrakło występów muzycznych - koncertu zespołu "Piramidy" i zespołu "Zbrucz". Na parafian i duchownych czekało również wiele atrakcji piknikowych takich jak grill czy dmuchańce dla najmłodszych.

Raz jeszcze składamy serdeczne gratulacje i wyrażamy wdzięczność za pół wieku duszpasterskiego prowadzenia wspólnoty, w której mieszkańcy miast i powiatu znajdują pokój i duchowe wsparcie. Życzymy całej parafii siły i wytrwałości, które przyniosą owoce dla całej naszej społeczności.

DSC_0666.JPG (6.06 MB)

DSC_0722.JPG (7.15 MB)