Ludowe warsztaty "Sójkowe" - upieczmy razem sójki!

Data: 14.06.2023 r., godz. 09.00    648
Połączenie przyjemnego z pożytecznym - to wszystko możliwe na warsztatach kulinarnych dotyczących regionalnych sójek! Czyli bułki drożdżowej z farszem z kapusty z dodatkiem grzybów i kaszy popularne szczególnie w rejonie Kołbielszczyzny i w gminie Wiązowna - Gliniance.

W imieniu Stowarzyszenia Inicjatyw i Usług Społecznych serdecznie zapraszamy na pierwsze zajęcia "Ludowe Warsztaty Sójkowe". Pierwsze warsztaty odbędą się w Centrum Usług Społecznych Gminy Wiązowna w Radiówku, we wtorek 20 czerwca o godzinie 17:00. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma opracowany , wydrukowany przepis kulinarny na sójkę do odtworzenia w domowym zaciszu. O kolejnych zajęciach w innych lokalizacjach na terenie powiatu m.in. w gminie Celestynów czy Józefów będziemy informować na bieżąco.

Zadanie finansowane z budżetu Powiatu Otwockiego. Szczegóły na poniższym plakacie:

Ludowe Warsztaty Sójkowe.png (1.88 MB)