Słowa pożegnanie i nadzieje na przyszłość - uroczystości w "Ośrodku na Literackiej"

Data: 23.06.2023 r., godz. 12.00    1291
Podczas zakończeniu roku szkolnego szczególnie uczniom towarzyszy wiele emocji. Podobnie było dziś w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym na Literackiej, gdzie uroczyście pożegnano odchodzącego na zasłużoną emeryturę Dyrektora Pawła Uścinowicza.

Beztroska zabawa, mnóstwo przygód... a to wszystko oznacza jedno - WAKACJE!
W piątek - 23 czerwca - Kinga Błaszczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego wraz z Hanną Majewską-Smółką - Dyrektor Oświaty Powiatowej w Otwocku wzięły udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2022/2023 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Otwocku. Uroczystości zbiegły się z pożegnaniem obecnego Dyrektora placówki Pana Pawła Uścinowicza, na miejsce którego została mianowana Pani Izabela Maszkiewicz, która od nowego roku szkolnego rozpocznie swoją 5-letnią kadencję.

Na ręce odchodzącego Dyrektora złożone zostały podziękowania oraz wyrazy uznania za wieloletnią pracę opiekuńczo-wychowawczo-dydaktyczną. Pan Dyrektor przez wiele lat "trzymał stery" w Ośrodku na Literackiej i zawsze był przy tym czujny i wrażliwy na potrzeby swoich wychowanków. Wierzymy, że ten symboliczny moment - przejścia na zasłużoną emeryturę otworzy przed Panem Dyrektorem nowy rozdział spokojnego, pogodnego życia. Jednocześnie jak zaznaczyła Kinga Błaszczyk nowej Pani Dyrektor życzymy wielu sukcesów zawodowych i wytrwałości w pełnieniu swojej misji na nowym stanowisku. Wiemy, że jest Pani Dyrektor jest właściwą osobą we właściwym miejscu!

Wszystkim uczniom, nie tylko tym z Literackiej życzymy udanego, beztroskiego, ale i bezpiecznego wypoczynku. Wróćcie zdrowi we wrześniu, pełni zapału do odkrywania nowego i stawianiu czoła kolejnym wyzwaniom!