Podpisanie umowy dotyczącej programu "Żyj zdrowo"

Data: 21.06.2023 r., godz. 16.00    589
To wielki sukces dla naszego Powiatu! Dzięki wsparciu finansowemu z budżetu Województwa Mazowieckiego możemy zrealizować projekt zdrowotny dedykowanym mieszkankom naszego regionu. Zachęcamy raz jeszcze do wzięcia udziału!

W środę, 21 czerwca, w Pawilonie Kultury w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie podpisana została o umowa o udzielenie pomocy finansowej z budżetu Województwa Mazowieckiego na realizację zadania „Żyj Zdrowo”, realizowanego w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia Zdrowia Kobiety „Mazowsze dla Zdrowia Kobiety 2023”.

Celem Programu „Mazowsze dla Zdrowia Kobiety” jest wspieranie zadań związanych z ochroną zdrowia oraz dotyczących profilaktyki chorób, które występują częściej u kobiet, w tym m.in.: nowotworów, osteoporozy, chorób uroginekologicznych, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej dostosowanej do potrzeb kobiet w różnym wieku.
Powiat Otwocki otrzymał pomoc finansową w wysokości:  57 877,62 zł.
Umowę z ramienia Powiatu Otwockiego podpisali: Krzysztof Szczegielniak - Starosta Otwocki, Kinga Błaszczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego oraz Wiesław Miłkowski - Skarbnik Powiatu Otwockiego.

Cieszymy się, że przy wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego zrealizujemy projekt, dzięki któremu kobiety będą mogły spotkać się z dietetykiem i motywatorem.
Zadanie pn. „Żyj Zdrowo” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Szczegółowe informacje, dotyczące zadania znajdzie tutaj:  https://www.powiat-otwocki.pl/info/zawartosc/805/

Podpisanie umowy z Mazowszem 20062023 Pawilon Kultury_Izabela Trzaska (6).jpg (12.22 MB)

Podpisanie umowy z Mazowszem 20062023 Pawilon Kultury_Izabela Trzaska (8).jpg (10.75 MB)

Podpisanie umowy z Mazowszem 20062023 Pawilon Kultury_Izabela Trzaska (15).jpg (18.29 MB)