Inwestujemy w infrastrukturę drogową - kolejne inwestycje!

Data: 23.06.2023 r., godz. 08.00    847
Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że we wtorek (20 czerwca) podpisaliśmy umowę na wykonanie prac dotyczących przebudowy mostu w Pogorzeli. Cieszymy się, bo dzięki kolejnym inwestycjom drogi w naszym powiecie zostają zrewitalizowane.

We wtorek, 20 czerwca, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Otwocku została zawarta umowa na wykonanie robót budowlanych oraz sprawowanie nadzoru inwestorskiego dla zadania "Przebudowa mostu w drodze powiatowej nr 2722W w Pogorzeli". W ramach inwestycji zostanie dokonana rozbiórka istniejącego mostu i wykonana budowa przepustu wraz z dojazdami w ciągu drogi powiatowej Nr 2722W w miejscowości Pogorzel gmina Celestynów.

Wartość inwestycji szacowana jest na kwotę 2 108 009,36 zł.

Przetarg na wykonanie robót budowlanych wygrała firma GOLDRAD Sp. z o.o. z Warszawy, zaś na pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi wygrała firma Biuro Projektowo - Konsultingowe "MOSTY" Sławomir Leszczyński z Mińska Mazowieckiego.

Umowę z ramienia Powiat Otwocki podpisali: Krzysztof Szczegielniak - Starosta Otwocki, Wicestarosta Paweł Zawada i Paweł Grzybowski - Dyrektor Zarząd Dróg Powiatowych w Otwocku.
Na realizację przedmiotowego zadania Powiat otwocki uzyskał dofinansowanie z rezerwy subwencji ogólnej.