Program "Żyj zdrowo" - rekrutacja uzupełniająca w gminie Osieck

Data: 26.06.2023 r., godz. 10.00    1230
Dbanie o zdrowie jest jednym z priorytetów. Często jednak o tym zapominamy. Dlatego cieszymy się, że przy wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego zrealizujemy projekt, dzięki któremu będziemy mogli pomóc kobietom zatroszczyć się o siebie!

W związku z niewyłonieniem wymaganej liczby uczestniczek Programu pn. „Żyj Zdrowo” planowanego do realizacji w gminie Osieck, serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji uzupełniającej.

Ze względu na ww. okoliczności zmianie uległ planowany termin realizacji Programu. Program „Żyj Zdrowo” w gminie Osieck realizowany będzie w terminie od 01.07.2023 r. do 11.08.2023 r.

W przypadku chęci udziału w Programie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami oraz przesyłania formularzy rekrutacyjnych wraz z załącznikami na adres fundusze@powiat-otwocki.pl .

Zgłoszenia można składać do czwartku - 29 czerwca 2023 r. do godziny 12:00.

Rekrutacja uzupełniająca do Programu realizowanego w gminie Osieck:

Ogłoszenie o rekrutacji uzupełniającej - Osieck.pdf (148 KB)

Regulamin Żyj Zdrowo - gmina Osieck.pdf (209 KB)

Załącznik nr 1 - Formularz rekrutacyjny - Osieck.docx (74 KB)

Załącznik nr 2 - Harmonogram realizacji programu - gmina Osieck.pdf (191 KB)

Załącznik nr 3 - Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w programie.docx (60 KB)

Załącznik nr 4 - Deklaracja uczestnictwa w programie.docx (61 KB)

Załącznik nr 5 - Oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku.docx (60 KB)

Informujemy także, iż niebawem ruszy rekrutacja do Programu realizowanego w gminie Karczew. Szczegółowe informacje oraz dokumenty dot. Programu udostępnione zostaną w najbliższym czasie. Prosimy o śledzenie aktualności.

*Zadanie pn. „Żyj Zdrowo” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego”