Upieczmy wspólnie sójki w Pogorzeli i Celestynowie

Data: 26.06.2023 r., godz. 15.30    765
W poniedziałek - 3 lipca oraz piątek - 14 - zapraszamy na kolejne już warsztaty kulinarne podczas, których dowiemy się czym są i jak smakują drożdżowe sójki. Tym razem zapraszamy wszystkich zainteresowanych zgłębieniem tematu do Pogorzeli, a następnie do Celestynowa.

W imieniu Stowarzyszenia Inicjatyw i Usług Społecznych serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia "Ludowe Warsztaty Sójkowe". Pierwsze warsztaty odbyły się w Centrum Usług Społecznych Gminy Wiązowna w Radiówku, a w poniedziałek 3 lipca widzimy się w Pogorzeli. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma opracowany , wydrukowany przepis kulinarny na sójkę do odtworzenia w domowym zaciszu. Jednocześnie zapraszamy na trzecie spotkanie, które planowane jest na piątek 14 lipca w Celestynowie.

Zadanie finansowane z budżetu Powiatu Otwockiego. Szczegóły na poniższym plakacie:

Ludowe Warsztaty Sójkowe_GOKiS_Celestynów.png (1.67 MB)