Transport publiczny w weekendy

Data: 28.06.2023 r., godz. 14.30    881
Informujemy, że Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie zaakceptował wniosek Związku Powiatowo-Gminnego "Otwockie Przewozy Gminno-Powiatowe" dotyczący dopłat do przewozów autobusowych na rok 2023. Wniosek dotyczył uruchomienia linii weekendowych.

Chociaż procedura przyznawania środków nadal trwa, cieszymy się z pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Dokładna data uruchomienia nowych linii nie jest jeszcze znana, ale będziemy na bieżąco informować o dalszych postępach.

Przez objęcie dopłatą realizacji zadań własnych organizatora w zakresie przewozów autobusowych, Związek Powiatowo-Gminny "Otwockie Przewozy Gminno-Powiatowe" będzie mógł zapewnić wygodne i dostępne połączenia autobusowe dla mieszkańców. To kolejny krok w poprawie transportu publicznego i ułatwieniu podróży weekendowych.

Czekamy na finalizację tego ważnego projektu i zapewnienie naszym mieszkańcom dogodnych połączeń autobusowych w weekendy!