Zaproszenie dla lokalnych twórców na XIX Festiwal Kultury

Data: 20.07.2023 r., godz. 10.00    1986
Wakacje prawie na półmetku, ale my już myślami jesteśmy we wrześniu! Dlaczego? Już 3 września 2023 r. odbędzie się dziewiętnasty Powiatowy Festiwal Kultury, do udziału w którym zapraszamy serdecznie twórców ludowych, wystawców i rękodzielników do pokazania swoich wyrobów, a już dziś wszystkich gości na ciekawe koncerty!

Ubiegłoroczny sukces Powiatowego Festiwalu Kultury tylko utwierdził organizatorów, że w powiecie otwockim jest wielu twórców, artystów i kół gospodyń wiejskich, którzy zasługują na uznanie i dalsze promowanie ich dorobku. Dzięki różnorodnym stoiskom, prezentującym walory Kołbielszczyzny, uroki Świdra i Urzecza uczestnicy wydarzenia mogą zapoznać się z wyrobami i talentami twórców powiatowych. Dorobek artystyczny i kulturowy przedstawiąją również gminy powiatu, prezentując się na scenie i organizując stoiska promocyjne.

Lokalni twórcy
Głównym elementem Festiwalu są stoiska rękodzielników, kół gospodyń wiejskich, organizacji pozarządowych i instytucji kultury z powiatu otwockiego.

Osoby, które chcą wziąć udział w tegorocznym Festiwalu i pokazać swoją twórczość rękodzielniczą, mogą nadsyłać swoje zgłoszenia do dnia 14 sierpnia 2023 r. Poniżej do pobrania regulamin części wystawowej i karta zgłoszeniowa:

PFK_karta_zgloszeniowa_stoiska.doc (60 KB)

regulamin_czesci_wystawowej_2023.docx (21 KB)

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: promocja@powiat-otwocki.pl