"Klasyka na leżakach" - cotygodniowe spotkania z muzyką klasyczną.

Data: 12.07.2023 r., godz. 12.00    1040
W niedzielę, 2 lipca rozpoczęła się kolejna edycja "Klasyki na leżakach", których organizatorem jest Fundacja Promocji Kultury "OtwArte". To już siódma edycja koncertów promenadowych odbywających się w niedzielne, wakacyjne popołudnia na terenie pałacu w Otwocku Wielkim.

W niedzielę 2 lipca rozpoczęliśmy wakacyjne koncerty promenadowe w Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim. Dopisaliście Wy - mieszkańcy Powiatu, miłośnicy muzyki klasycznej za co Wam serdecznie dziękujemy, pogoda nie zawiodła i koncert odbył się na zewnątrz Pałacu, a to wszystko w wielkim ukłonie dla sztuki wyrażanej za pomocą brzmień, którą mieliśmy przyjemność się napawać.

Na inaugurującym tegoroczną edycję "Klasyki na leżakach" koncercie nie zabrakło Wicestarosty Otwockiego Pawła Zawady, który na wstępie zauważył że wydarzenie to jest prestiżowe i cieszy się niesłabnącą popularnością. Program wydarzenia na ten rok jest bardzo interesujący zarówno pod względem wykonawców, jak i repertuaru - na scenie pojawią się zarówno wybitni, uznani artyści jak i młodzi, niezwykle utalentowani wirtuozi.

Cieszymy się, że Powiat Otwocki przyczynia się do organizacji tak pięknych, artystycznych wydarzeń na najwyższym poziomie. A dzięki takim inicjatywom każdy z nas ma możliwość obcowania ze sztuką-muzyką klasyczną, z całą pewnością na długo zapadającą w pamięć.

Zapraszamy na kolejne koncerty do Muzeum Wnętrz - tradycyjnie o godzinie 17:00, w każdą niedzielę wakacji.