Relacja z Programu "Żyj Zdrowo" w gminie Osieck

Data: 01.07.2023 r., godz. 11.00    1045
Budowanie świadomości w zakresie wpływu stylu życia na zdrowie, nauka poprawnych nawyków żywieniowych, motywowanie do czynienia dobra dla samego siebie to jedne z tematów, dotyczących zajęć odbywających się w ramach Programu "Żyj zdrowo", który z początkiem lipca wystartował w Osiecku.

W sobotę - 1 lipca - w Klubie Seniora w Osiecku odbyły się pierwsze zajęcia w ramach Programu „Żyj Zdrowo”, którego celem jest promowanie zdrowego stylu życia, budowanie świadomości w zakresie wpływu stylu życia na zdrowie, a tym samym minimalizowanie ryzyka chorób dietozależnych.

Relacja ze spotkania z ekspertami w Gminie Osieck

Uczestniczki z zaciekawieniem wysłuchały wprowadzającego wykładu Pani Jolanty Flejszar – Olszewskiej z Fundacji „W drodze po zdrowie”, dotyczącego zdrowego stylu życia oraz odżywiania, a także aktywnie uczestniczyły w dyskusji. Pani Jolanta jako doświadczony dietetyk, wraz z motywatorem - Panią Joanną Sawicką-Gontarz, dzielić będą się z uczestniczkami posiadaną przez siebie wiedzą oraz będą wspierać je w osiągnięciu założonych w ramach Programu celów.

Podczas zajęć miało także miejsce początkowe ważenie uczestniczek, dzięki któremu pod koniec realizacji Programu będą one mogły zobaczyć wymierne efekty wprowadzonych przez siebie zmian oraz z satysfakcją stwierdzić, że zmiany te spowodowały, że Żyją Zdrowo.

Wszystkim Paniom biorącym udział w programie w Osiecku życzymy, aby wiedza którą zdobędziecie podczas warsztatów przyniosła pozytywne rezultaty w waszym codziennym życiu, a zdrowe nawyki które wprowadzacie w swojej codzienności zaowocowały poprawą stanu zdrowia!

Zaproszenie na kolejny cykl "Żyj Zdrowo" do gminy Karczew

Jednocześnie zapraszamy wszystkie mieszkanki Powiatu Otwockiego spełniające kryteria do udziału w Programie realizowanym w Karczewie w terminie od 15 lipca do 2 września br. Wypełnione formularze rekrutacyjne wraz z załącznikami prosimy przesyłać na adres: fundusze@powiat-otwocki.pl .

Zadanie pn. „Żyj Zdrowo” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

#Mazowszepomaga #programywsparcia #zdrowiekobiety

20230701_091253.jpg (2.63 MB)