Zamknięcie dla ruchu skrzyżowania dróg Andriollego i Powstańców Warszawy

Data: 06.07.2023 r., godz. 18.00    851
Informujemy, że w poniedziałek 10 lipca od godz. 15:00 zamknięte zostanie skrzyżowanie u zbiegu ulic Andriollego i Powstańców Warszawy. Jest to kolejny etap prac związany z przebudową ul. Powstańców Warszawy. Jednocześnie mamy świetne informacje - "rondo przy poczcie" w tym dniu zostanie otwarte dla ruchu!

W najbliższy poniedziałek wykonawca otworzy dla ruchu pojazdów oraz pieszych nowo wybudowane rondo u zbiegu ul. Orlej/ Powstańców Warszawy/ Armii Krajowej (tzw. rondo przy poczcie).

Jednocześnie zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie dróg Andriollego/ Powstańców Warszawy. Wprowadzenie nowej organizacji ruchu jest niezbędne do zakończenia prac drogowych ul. Powstańców Warszawy, gdzie na zamkniętym skrzyżowaniu powstanie rondo. Wszystkich mieszkańców Powiatu prosimy o wyrozumiałość. Dzięki tej inwestycji, której termin zakończenia przewidywany jest na przełom września i października br., centrum Powiatu zmieni swoje oblicze!