Nowe połączenia autobusowe w weekendy

Data: 13.07.2023 r., godz. 08.30    1369
Miło nam poinformować, że z dniem 15 lipca - czyli już od najbliższego weekendu uruchomione zostaną trzy linie autobusowe. Dzięki temu mieszkańcy na weekendy zyskają nowe, wygodne połączenia autobusowe między poszczególnymi gminami. Zachęcamy do zapoznania się z "weekendowym" rozkładem jazdy.

W związku, ze wcześniejszymi informacjami o pozytywnej decyzji Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, który przyznał środki na uruchomienie dodatkowych linii autobusowych. Działać one będą w weekendy, począwszy już od 15 lipca!

Realizacja nowych połączeń możliwa jest dzięki pozyskanemu przez Związek Powiatowo-Gminny „Otwockie Przewozy Gminno-Powiatowe” dofinansowaniu z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych. Dzięki temu mieszkańcy powiatu będą mieli możliwość skorzystania z nowych, dogodnych połączeń. Umowę w imieniu Powiatu Otwockiego podpisał Wicestarosta Paweł Zawoda razem z Wójt Gminy Osiecka Karoliną Zowczak.

Poniżej do pobrania rozkłady jazdy poszczególnych linii i cenniki opłat.

Załącznik nr 1_linia O1 weekendy_ Osieck - Otwock.pdf (419 KB)

Załacznik nr 1 _linia W11 weekendy_ Wola Karczewska - Wiązowna.pdf (419 KB)

Załacznik nr 1_linia W12 weekendy_ Michałówek- Radiówek.pdf (417 KB)

Załacznik nr 2 - cennik_linia O1 weekendy-Osieck-Otwock__b.miesięczne.pdf (349 KB)