Dzień Bezpieczeństwa w Celestynowie

Data: 05.09.2023 r., godz. 12.00    414
Już w najbliższą niedzielę, 10 września, zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu na Dzień Bezpieczeństwa, który odbędzie się na zieleni przy hali sportowej w Celestynowie. Szykuje się sporo atrakcji i pokazów. W tym roku hasłem przewodnim będzie "Bezpieczeństwo wspólną sprawą".

10 września br. zapraszamy wszystkich do Celestynowa na DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA pod hasłem „Bezpieczeństwo wspólną sprawą”. To edukacyjne wydarzenie organizowane jest już po raz piąty przez Fundację Europa 112 we współpracy z Gminą Celestynów.

W tym roku realizowane jest także w ramach zadania publicznego Województwa Mazowieckiego w obszarze porządek i bezpieczeństwo publiczne pod nazwą „Dzień Bezpieczeństwa w  Powiecie Otwockim i Garwolińskim”.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy mieszkańców Powiatu Otwockiego oraz Garwolińskiego. W programie nie zabraknie pokazów i praktycznych szkoleń dotyczących pierwszej pomocy przedmedycznej, bezpieczeństwa przeciwpożarowego, a także bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na wszystkich czekać będą stoiska służb oraz bezpłatna ściana wspinaczkowa oraz akcesoria bezpieczeństwa.

Ważnym elementem Dnia Bezpieczeństwa będą Zawody Sprawnościowe Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu obu powiatów. Wydarzenie odbywa się pod Honorowym Patronatem Starosty Otwockiego oraz Starosty Powiatu Garwolińskiego.

DZIEŃ-BEZPIECZEŃSTWA-2023_PLAKAT.jpg (5.79 MB)