4. edycja konkursu fotograficznego "Najpiękniejsze zakątki powiatu otwockiego"

Data: 21.03.2024 r., godz. 15.00    223
Już po raz czwarty SP nr 3 im. Tomasza Morusa w Otwocku, dzięki dofinansowaniu z budżetu Powiatu Otwockiego w ramach konkursów szkolnych, zorganizowała konkurs fotograficzny. Od początków konkursu frekwencja uczestników przechodzi najśmielsze oczekiwania. Tak było i tym razem!

Konkurs ten jest jednym z naszych ulubionych i na jego rozstrzygnięcie czekamy z wielką z niecierpliwością. Poziom prac fotograficznych wykonanych przez uczniów jest naprawdę wysoki. Główny cel konkursu, czyli popularyzowanie najciekawszych miejsc naszego powiatu, został osiągnięty. W pracach widać zainteresowanie przyrodą, kulturą, historią i architekturą nas otaczającą. Na fotografiach dostrzec można piękno naszego kraju poprzez odkrycie niezwykłych zakątków powiatu otwockiego.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wysokiego poziomu rywalizacji! Gratulujemy każdemu, kto stanął za obiektywem. Każda z prac była niepowtarzalna i wyjątkowa. A Wy - drodzy uczniowie, pielęgnujcie w sobie pasję „utrwalania momentów”. Życzymy Wam, aby Wasze działania w przyszłości, znalazły odbiorców na jeszcze większą skalę!