XIV Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

Data: 11.01.2017 r., godz. 08.30    315
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku zaprasza solistów w wieku 7 - 19 lat oraz zespoły od zerówki (przedszkole, szkoła podstawowa) do kl. VI, z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w tegorocznym Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek. Termin zgłoszeń upływa z dniem 13 stycznia.
Kultywowanie tradycji oraz zachęcenie dzieci i młodzieży do prezentacji swoich umiejętności wokalnych to jedne z głównych celów Konkursu. Podczas Konkursu Uczestnicy prezentują kolędy, pastorałki lub inne utwory muzyczne o tematyce związanej ze Świętami Bożego Narodzenia.

Uczestnikami konkursu mogą zostać osoby, które spełnią warunki określone w Regulaminie oraz dostarczą prawidłowo wypełnioną Kartę Zgłoszenia do Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku do dnia 13 stycznia 2017 r.

Regulamin Konkursu

Karta Zgłoszenia

Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 21 stycznia, zaś koncert laureatów Konkursu 28 stycznia br.

Więcej informacji: www.pmdk-otwock.pl