25 finał WOŚP

Data: 11.01.2017 r., godz. 11.00    504
Już w najbliższą niedzielę, 15 stycznia odbędzie się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na terenie całego kraju, jak i na terenie powiatu otwockiego wolontariusze będą kwestować na rzecz chorych dzieci oraz godną opiekę seniorów. Od rana do wieczora ma mieszkańców powiatu czekać będzie mnóstwo atrakcji, m.in. występy, koncerty, akcje profilaktyczne.
Tegoroczna orkiestra zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Organizatorem otwockiego finału WOŚP, który odbywać się będzie na terenie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku są: Związek Harcerstwa Polskiego ZHP Hufiec, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. M. E. Andriollego w Otwocku oraz Otwockie Centrum Kultury. Do grona partnerów strategicznych należy m.in. Powiat Otwocki.

Od godziny 14.00 na scenie PMDK wystąpią zespoły i soliści, a w przerwach między występami będą prowadzone licytacje. W godzinach 14:00 – 18:00 odbywać się także będą bezpłatne konsultacje medyczne i prawne. Nie zabraknie również strażackiej grochówki przygotowanej przez OSP Józefów. O godzinie 20.00 odbędzie się już po raz kolejny, Bieg Ulicami Otwocka (start i meta na terenie PMDK (na tyłach budynku)).

W godzinach 15:30 – 21:00 – na specjalnie przygotowanej scenie przy PMDK odbędą się Koncerty:
16.00 – Happy Wafelky
16.30 – The Foolishly
17.00 – Hug The Devil
17.30 – Brawlers & Bastards
18.00 – Primary
19.00 – Świdermajer Orkiestra
20.10 – KOMBI

O godzinie 20.00 będzie tradycyjne światełko do nieba, czyli pokaz sztucznych ogni.

Więcej informacji:
wosp.otwock.zhp.pl
www.facebook.com/events/1288727717861641/

Na terenie Gminy Celestynów, Gminy Karczew, Gminy Wiązowna oraz Miasta Józefowa także będą odbywały się finały WOŚP.
Programy: