Przedsiębiorcy wspierają Powiat

Data: 14.09.2020 r., godz. 16.30    1867
Powiat Otwocki otrzymał kolejną partię płynów dezynfekujących, tym razem od przedsiębiorców działających na terenie powiatu.
W trakcie pandemii koronawiursa jednostki podległe Powiatowi Otwockiemu otrzymywały wsparcie z różnych stron, zwłaszcza w zakresie pozyskiwania środków ochrony osobistej.

Przedsiębiorcy z Powiatu Otwockiego: Pro Media System, Stowarzyszenie Res Negotium, Citihome, Najtańsze Ubezpieczenia z Otwocka oraz Broker TLP przekazali około 350 l środków dezynfekujących.

Środki zostaną rozdysponowane wśród jednostek Powiatu Otwockiego, a w szczególności dla: Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku, Powiatowego Centrum Zdrowia w Otwocku, Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Przedsiębiorcy z Powiatu Otwockiego przekazuję płyny dezynfekujące pracownikowi Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku.

Przedsiębiorcy z powiatu przekazali także środki finansowe na potrzeby szpitala powiatowego.