Wystawa fotograficzna

Data: 16.02.2017 r., godz. 09.15    351
Ponad 100 fotografii kilkudziesięciu autorów, uczestników zajęć fotograficznych sekcji fotograficznej Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie działającej pod kierunkiem Krystiana Herncisza, będzie można podziwiać podczas wystawy fotograficznej, której wernisaż odbędzie się 3 marca br. Honorowy patronat nad wystawą sprawuje m.in. Starosta Otwocki Mirosław Pszonka.
W bieżącym roku obchodzimy dziesiątą rocznicę działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie oraz działającej w nim Sekcji Fotograficznej. Grupa fotograficzna realizuje coroczną wystawę podsumowującą pracę. Ostatnia wystawa miała miejsce w lutym 2016 roku. Od tego czasu odbyły się liczne plenery, które pozwoliły uczestnikom na bliższe poznanie piękna i uroków swojej małej ojczyzny. Fotografowie mogli uchwycić zmieniającą się przez cztery pory roku przyrodę i architekturę Powiatu Otwockiego oraz Gminy Wiązowna. Grupa również brała udział w plenerach wyjazdowych, a te w minionym roku zorganizowane były do Żelazowej Woli, Kampinoskiego Parku Narodowego, Brochowa, Skierniewic, Modlina oraz Warszawy. Poza plenerami na cyklicznych zajęciach uczestnicy pracowali z fotografią portretową oraz realizowali reportaże z lokalnych wydarzeń kulturalnych. Dzięki takiej bogatej różnorodności tematów każdy mógł znaleźć coś dla siebie, z pewnością również przygotowywana wystawa prezentująca wybrane fotografie pozwoli na to by przyciągnąć uwagę przechodniów. Wystawa będzie prezentować prace fotograficzne kilkudziesięciu autorów.

Termin wernisażu:
3 marca 2017r., godz. 19:00

Miejsce:

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie, ul. Kościelna 41

Ilość prac prezentowanych:
10 tablic A0, ponad 100 fotografii kilkudziesięciu autorów, uczestników zajęć fotograficznych GOK. Prace
wykonane w okresie 1 roku od ostatniej wystawy (która miała miejsce w lutym 2016 r.) do stycznia 2017 r. link do relacji z ubiegłej wystawy: http://wiazowna.info.pl/wystawa-fotograficzna-sekcji-gok/

Tematy fotografii:
prace wykonane na plenerach lokalnych, wyjazdowych (Warszawa i woj. mazowieckie) oraz na zajęciach studyjnych w GOK i Gliniance.

Wiek uczestników:
dzieci, młodzież i dorośli.

Patronat honorowy:

Starosta Otwocki Mirosław Pszonka oraz Wójt Gminy Wiązowna Janusz Budny

Patronat medialny:
TVP3 Warszawa, radio Kampus 97,1 FM, Gazeta Samorządowa Powiatu Otwockiego AS PIK, Linia Otwocka, Tuba Otwocka,Halo Otwock, Powiązania, iOtwock.info

Krystian Herncisz
Instruktor fotografii Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie