Wyniki konkursu fotograficznego

Data: 15.12.2020 r., godz. 09.10    2932
Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty! 10 grudnia br. komisja konkursowa wybrała najlepszych autorów zdjęć, którzy wzięli udział w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Zabytki Powiatu Otwockiego”. Poniżej prezentujemy najlepsze prace!
Jury w składzie: Kinga Błaszczyk – Członek Zarządu Powiatu, przewodnicząca jury, Maciej Łabudzki - fotograf oraz Piotr Ambroziak – fotograf, miało trudne zadanie do wykonania, ponieważ na konkurs zgłosiło się aż 15 fotografów amatorów. Do obejrzenia i oceny było ponad 110 zdjęć, które miały przedstawiać najbardziej charakterystyczne i najpiękniejsze zabytki powiatu otwockiego.

Decyzją jury nagrodzeni zostali:
I miejsce: Barbara Radzikowska
II miejsce: Krzysztof Antoni Doniec
III miejsce: Marek Szymon Ostrowski

Komisja przyznała również wyróżnienia dla: Ryszarda Szczęsnego, Leszka Adamczyka i Marii Szydłowskiej.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a poniżej prezentujemy zdjęcia, które zrobiły największe wrażenie na jury.