Podopieczni otrzymali wymarzone prezenty

Data: 22.01.2021 r., godz. 15.00    1897
Celebrując Dzień i Babci i Dziadka, w dniach 21 i 22 stycznia przedstawiciele władz powiatu przekazali prezenty podopiecznym Domów Pomocy Społecznej, w ramach akcji „Paczka nie tylko dla babci i dziadka".
Zaczęło się od pomysłu, wyrosłego z potrzeby serca. Z faktu dostrzeżenia wokół nas tych, którym zawdzięczamy bardzo wiele, a teraz wystarczy drobny gest, żeby sprawić im radość. Tak powstała akcja "Paczka nie tylko dla babci i dziadka".

Bardzo szybko kolejne osoby zadeklarowały włączenie się w projekt, poprzez zakupienie wymarzonego prezentu dla podopiecznych Domów Pomocy Społecznej i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Otrzymana pomoc od mieszkańców powiatu otwockiego, urzędników, samorządowców z okolicznych gmin, radnych powiatowych i gminnych, lokalnych przedsiębiorców sprawiła, że w krótkim czasie udało się zebrać paczki.

W Dzień i Babci i Dziadka, przypadających odpowiednio 21 i 22 stycznia przedstawiciele władz powiatu: Krzysztof Szczegielniak Starosta Otwocki, Paweł Zawada Wicestraosta Otwocki, Kinga Błaszczyk Członek Zarządu Powiatu Otwockiego, Grażyna Kilbach Przewodnicząca Rady Powiatu Otwockiego oraz Małgorzata Woźnicka Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie dostarczyli prezenty podopiecznym: Domu Pomocy Społecznej „WRZOS” w Otwocku, Domu Pomocy Społecznej „Anielin” w Karczewie, Domu Pomocy Społecznej w Otwocku oraz Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Józefowie.

Jakie były reakcje podopiecznych? Zobaczcie filmik poniżej.