Powiatowy Informator Edukacyjny 2021/2022

Data: 26.02.2021 r., godz. 11.45    3932
Powiat Otwocki wraz z Oświatą Powiatową w Otwocku przygotował aktualny informator edukacyjny dla absolwentów szkół podstawowych. Zachęcamy wszystkich ósmoklasistów do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych.
Powiat Otwocki prowadzi 4 szkoły ponadpodstawowe, które kształcą młodzież na różnorodnych kierunkach nauki. Absolwenci szkół podstawowych w roku szkolnym 2021/2022 mogą wybrać szkołę ponadpodstawową spośród 5 mieszczących się na terenie powiatu otwockiego: Zespołu Szkół nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie, Liceum Ogólnokształcącego nr I im. K. I. Gałczyńskiego, Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Stanisława Staszica, Liceum Ogólnokształcącego nr III im. J. Słowackiego oraz Zespołu Szkół im. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego w Karczewie.

Bogata oferta edukacyjna zachęca do wyboru szkoły znajdującej się w powiecie otwockim. Zapewniamy, że każdy uczeń znajdzie kierunek, który odpowiada jego zainteresowaniom. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z Powiatowym Informatorem Edukacyjnym!