Jubileuszowa edycja "Bez Sceny"

Data: 15.03.2021 r., godz. 16.00    1684
Po raz 10. na deskach józefowskiego teatru zagościł Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dla Dzieci „Bez Sceny”. Honorowy Patronat nad wydarzeniem sprawował Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak.
Przegląd Teatrów dla Dzieci "Bez sceny" to projekt, który na stałe wpisał się kalendarz wydarzeń na terenie Powiatu Otwockiego. Celem przeglądu jest między innymi wzrost zainteresowania teatrem wśród najmłodszych dzieci i młodzieży.

Tegoroczne wydarzenie, które odbyło się w dniu 13 marca br. otworzyła p.o. Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie Agnieszka Rogalska-Jung oraz Członek Zarządu Powiatu Otwockiego Kinga Błaszczyk, która w krótkich słowach wyraziła uznanie dla organizacji przeglądu teatrów dla dzieci.

Najmłodsi widzowie w tej edycji projektu obejrzeli jeden spektakl pn."Czerwony Kapturek", w wykonaniu Stowarzyszenia Scena 96.

Ze względu na trwającą pandemię i wprowadzone od 15 marca br. w województwie mazowieckim obostrzenia dotyczące między innymi zamknięcia teatrów, muzeów czy galerii sztuk, pozostałe dwa spektakle nie mogą się odbyć.

Wydarzenie otworzyły: p.o. Dyrektora MOK Józefów Agnieszka Rogalska-Jung wraz z Członkiem Zarządu Powiatu Otwockiego Kingą Błaszczyk (od lewej).

Stowarzyszenie Scena 96 zaprezentowało sztukę "Czerwony Kapturek", po której na twarzach widzów na długo pozostały uśmiechy.