"Zero Waste" - wyniki konkursu!

Data: 25.05.2021 r., godz. 10.00    3156
Komisja Konkursowa wybrała laureatów Powiatowego Konkursu Plastycznego "Zero Waste". Na konkurs wpłynęło aż 90 prac wykonanych przez dzieci z powiatu otwockiego.
Jury w składzie: Kinga Błaszczyk – Członek Zarządu Powiatu Otwockiego, przewodnicząca Komisji, Iwona Kiełt-Grajewska – nauczycielka plastyki z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury im. Michała Elwiro Andriollego w Otwocku, Artur Kubajek – redaktor naczelny Linii Otwockiej nie miało łatwego wyboru, gdyż na konkurs wpłynęło aż 90 prac.

Konkurs odbył się w 4 kategoriach: przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych z klas 1-3, uczniowie szkół podstawowych z klas 4-8, uczniowie ze szkół ponadpodstawowych.

Komisja podkreśliła, że przesłane prace wyróżniają się wysokim poziomem artystycznym, bardzo dużą pomysłowością, a przede wszystkim zrozumieniem trudnego tematu, jakim jest idea zero waste.

„Cieszę się, że zarówno najmłodsi, jak i najstarsi uczestnicy konkursu tak pomysłowo podeszli do wykonania plakatu. Jestem pełna uznania zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, dla których idea zero waste może być czymś trudnym do zrozumienia, a które tak dobrze zrozumiały temat i wykonały ciekawe prace.”
– podsumowuje Kinga Błaszczyk, Członek Zarządu Powiatu i przewodnicząca Komisji Konkursowej.

Przekazanie nagród zostanie ustalone indywidualnie z każdą nagrodzoną osobą.

Lista nagrodzonych:

Przedszkola