Spotkanie bibliotekarzy

Data: 25.05.2021 r., godz. 14.00    1569
8 maja obchodziliśmy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Bibliotekarze z terenu powiatu otwockiego celebrowali swoje święto nieco później, 24 maja. W obchodach uczestniczył Wicestarosta Otwocki Paweł Zawada.
Spotkanie Bibliotekarzy, któremu przewodniczyła Anna Bielicka Dyrektor PBP w Otwocku odbyło się na terenie Powiatowej Biblioteki Publicznej. Na wstępie spotkania, wszyscy obecni minutą ciszy uczcili pamięć śp. Roberta Bellera – pracownika Powiatowej Biblioteki Publicznej w Otwocku w latach 2017-2021.

Obecny na spotkaniu Wicestarosta Otwocki Paweł Zawada złożył bibliotekarkom najserdeczniejsze życzenia z okazji obchodzonego święta, a na ręce Pani Dyrektor Anny Bielickiej wręczył bukiet kwiatów.

Spotkanie pracowników bibliotek było także świetną okazją do wymiany doświadczeń wśród bibliotekarskiego środowiska.