Spotkanie Starosty z Wojewodą Mazowieckim w dn. 11.03.2020r

Data: 12.03.2020 r., godz. 12.00    2066
Wczoraj (11 marca) Starosta Otwocki Cezary Łukaszewski uczestniczył w spotkaniu zorganizowanym przez Wojewodę Mazowieckiego Konstantego Radziwiłła, w związku z epidemią koronowirusa. Spotkanie dotyczyło aktualnej sytuacji, omówieniu podjętych już działań (m.in. zawieszenie działalności jednostek oświatowych) i wyzwań, na które odpowiadają samorządy.

Starosta na bieżąco monitoruje sytuację w naszym Powiecie, uczestniczy w spotkaniach zespołów kryzysowych i podejmuje decyzje, których celem jest ograniczenie rozprzestrzeniania się epidemii.

Według aktualnych danych w naszym Powiecie nie przebywa żaden pacjent hospitalizowany w związku z koronowirusem.