Turniej im. Szymona Niuka

Data: 08.10.2021 r., godz. 09.00    2079
Powiat Otwocki oraz Stowarzyszenie „Nasz Wspólny Dom” zapraszają reprezentacje szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu otwockiego do udziału w rozgrywkach piłki nożnej pn. „Turniej im. Szymona Niuka”.
Turniej im. Szymona Niuka to turniej o bogatej tradycji, organizowany już od blisko 20 lat na terenie Otwocka. Przez lata jego formuła ewoluowała od turnieju "Dzikich drużyn" po turniej zawodników zrzeszonych w klubach piłkarskich. W tym roku po raz pierwszy w turnieju uczestniczyć będą reprezentacje szkół.

W dniach 21-22 października na boisku Orlik przy ul. Karczewskiej w Otwocku, w ramach Turnieju zostaną rozegrane rozgrywki w dwóch kategoriach:
• reprezentacje szkół podstawowych,
• reprezentacje szkół ponadpodstawowych.

Celem wydarzenia jest przede wszystkim popularyzacja zdrowego, aktywnego trybu życia oraz rekreacji na świeżym powietrzu, a także popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży.

Zgłoszenia
Każda drużyna musi zgłosić do rozgrywek co najmniej 7 zawodników, nie więcej niż 12 graczy oraz posiadać pełnoletniego opiekuna który będzie informowany przez organizatorów o dalszym prze-biegu rozgrywek oraz innych sprawach organizacyjnych.

W celu zgłoszenia drużyny do rozgrywek należy wysłać e-mail na adres: nwd.zarzad@wp.pl z informacją w treści z jakiej szkoły jest zgłoszenie oraz dane kontaktowe do opiekuna. Termin zgłoszeń upływa z dniem 15 października 2021 r.

Do pobrania: